• facebook
 • rss
 • Malutki sukces

  Krzysztof Kozłowski

  dodane 22.03.2014 08:34

  Już niedługo poznamy superstudenta! I to jest dobra wiadomość. Teraz kandydaci przygotowują swoje prezentacje.

  To mają być najlepsi z najlepszych, wizytówki kierunków – po prostu superstudenci. Ale tu nie chodzi ani o urodę, ani o wiedzę, ale o dobrą zabawę i kreatywność. Ruszyły właśnie przygotowania do finałowych potyczek kandydatów w plebiscycie „Superstudent 2014 Wydziału Teologii UWM w Olsztynie”. Do zmagań wytypowano po dwóch przedstawicieli kierunków: prawo kanoniczne, teologia osoby świeckie i klerycy, nauka o rodzinie pierwszego stopnia i drugiego – łącznie 10 osób.

  – Przed kandydatami na superstudenta stoi obecnie kilka zadań. Muszą przygotować o sobie pięciominutowy film oraz napisać swój życiorys – wyjaśniają organizatorzy. Oceniające je osoby wezmę pod uwagę kreatywność, elementy zaskoczenia i zabawne sceny. – Masz talent, grasz na pianinie. Pokaż to, ale w zaskakujący sposób. Nie wiem, jakieś fajerwerki przed albo w trakcie grania. Poza tym ma on zawierać przesłanie, że mój kierunek studiów jest najlepszy – podkreślają studenci z samorządu studenckiego.

  A to, kto zostanie superstudentem, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się 10 kwietnia. Po prezentacji najlepszych filmów odbędzie się konkurs wiedzy o Wydziale Teologii UWM.

  – Jest to zabawa, ale oczywiście gdzieś w głębi człowiek czuje, że dobrze by było zostać superstudentem. Taki malutki osobisty sukces – podkreślają studenci.

  Kandydaci na superstudentów: Julita Depczyńska, Marcin Szramka, Kamil Podlaszuk, Wojciech Haponik, Ewelina Baran, Łukasz Rogalewski, Sebastian Kowalski, Szymon Gurczak, Aleksandra Krysik, Maciej Pichłacz.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół