Nowy Numer 11/2018 Archiwum

Mocni znowu docenieni!

Debiutancka płyta Mocnych w Wierze zdobyła wyróżnienie w tegorocznej edycji Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich - Feniks 2015.

Płyta „Mocni w Wierze” otrzymała wyróżnienie konkursu Feniks w kategorii „muzyka chrześcijańska”. - Muzyka Mocnych w Wierze to przepełnione radością i wiarą świadectwo miłości do Boga. Album przynosi jednocześnie energetyzującą i kojącą mieszankę stylów jak rock, pop, gospel czy reggae, bogato okraszonych mądrymi, niebanalnymi tekstami. Album charakteryzuje niezwykłą przestrzeń, w której znajdzie się miejsce na niejedną bardzo osobistą rozmowę ze Stwórcą - uzasadnili swoją decyzję członkowie jury.

- Jest to dla nas wielkie zaskoczenie i zaszczyt, bo o nagrody i wyróżnienia w jedenastu kategoriach ubiegało się ponad 280 publikacji siedemdziesięciu dwóch wydawnictw z całej Polski. Cieszymy się, że nasza muzyka została zauważona i doceniona nie tylko przez słuchaczy, ale też przez rynek wydawniczy - mówią członkowie zespołu.

To nie pierwsze takie wyróżnienie dla Mocnych w tym roku - ich debiutancka płyta zdobyła już tytuł „Płyty roku 2014” serwisu Chrześcijańskie Granie, a utwory z tego krążka gościły na wielu listach przebojów, ponadto chór Mocnych zajął 2. miejsce Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie. - Te wszystkie sukcesy i wyróżnienia dodają nam skrzydeł i potwierdzają, że nasza muzyka daje radość nie tylko nam - mówią artyści.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Reklama

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy