Nowy Numer 07/2018 Archiwum

Wakacje czas zacząć

Nie będzie odrabiania lekcji i czytania lektur.

Uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Świętej Rodziny w Olsztynie zakończenie roku szkolnego rozpoczęli od Mszy św. Ks. Andrzej Pluta modlił się wraz z nimi o szczęśliwe wakacje.

- Proszę was, abyście podczas wakacji nie zapomnieli o Bogu. Codzienna modlitwa, niedzielna Eucharystia, spowiedź w pierwszy piątek miesiąca. Od Boga nie na wakacji - mówił.

Po Mszy św. odbyło się  spotkanie w Oratorium im. św. Jana Pawła II. Dyrekcja szkoły wręczyła nagrody najlepszym uczniom oraz rodzicom angażującym się szczególnie w życie szkoły.

- Cieszę się, bo nie będę musiał rano wstawać. Nie będzie odrabiania lekcji, czytania lektur. Choć wiem, że w końcu zatęsknię za kolegami i koleżankami - mówi Marek.

Wiele parafii naszej archidiecezji organizuje wypoczynek - wyjazdy nad morze, wędrówki po górach, rekolekcje i biwaki ministrantów. Pierwsze grupy wyjeżdżają już w niedzielę.

- W  poniedziałek jadę na biwak ministrancki. Cieszę się, bo to jest dla nas nagroda za całoroczne zaangażowanie, za służenie przy ołtarzu. Możemy razem spędzić czas, poznać się lepiej, porozmawiać - mówi Piotr.

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Reklama

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy