• facebook
 • rss
 • Eksperyment równouprawnienia

  Krzysztof Kozłowski

  dodane 10.05.2017 23:20

  - Proszę pamiętać, że jedna na dziesięć osób w agendach rządowych jest homoseksualistą. Hollywood jest pełen homoseksualizmu. Dlatego oni chcą tego scenariusza - mówił Paul Cameron.

  W Izbie Rzemiosł w Olsztynie odbył się wykład Paula Camerona „Mity homopropagandy”. Jeśli ktoś spodziewał się, że spotkanie będzie przepełnione nienawiścią lub wyrażaniem pogardy wobec homoseksualistów, na pewno mógł czuć się zawiedziony. Takie słowa nie padły. Była za to analiza polityki Stanów Zjednoczonych wobec tego problemu oraz kilka tez postawionych na podstawie przedstawionych wyników badań.

  - W roku 1991 dochodzimy do eksperymentu, który ma największe konsekwencje. Władze Stanów Zjednoczonych przeprowadziły badania wśród nastolatków, z których wynikło, że wśród tych, którzy mieli doświadczenia homoseksualne, jest najwięcej problemów społecznych, agresji, prób samobójczych, problemów psychicznych. Wywnioskowano, że tak dzieje się z powodu dyskryminacji, z jaką się spotykają. Dlatego trzeba mówić, że homoseksualizm jest tak samo właściwy, dobry i normalny, jak heteroseksualizm. Trzeba go promować w szkołach, klubach. I tak zaczął się eksperyment równouprawnienia w edukacji, który trwa do dziś, którego skutkiem jest to, że wzrasta liczba dzieci homoseksualnych - mówił Paul Cameron.

  Swoją tezę dokumentował licznymi badaniami, które wskazywały na wzrost zachowań homoseksualnych wśród dzieci oraz znaczny wzrost liczby osób homoseksualnych w wieku 31-37 lat w porównaniu z wcześniejszym okresem. Wykazał, że w stanach, gdzie jest największy odsetek osób homoseksualnych, znacznie spadła dzietność.

  - Mimo wielu lat działań na rzecz tzw. równouprawnienia, nic się nie zmieniło. Mimo większej akceptacji homoseksualizmu, wciąż wraz z nim pojawia się agresja, narkotyki, przestępstwa na tle seksualnym, próby samobójcze. Nastąpiło podwojenie liczby homoseksualistów wśród dzieci. A rząd dziś przekonuje, że musimy dalej tak działać - mówił, pokazując wyniki kolejnych badań.

  - Prawdziwszym powodem nie jest troska, o której mówiono na początku wprowadzania projektu. Proszę pamiętać, że jedna na dziesięć osób w agendach rządowych jest homoseksualistą. Hollywood jest pełen homoseksualizmu. Dlatego oni chcą tego scenariusza - odpowiadał.

  Podkreślał, że edukacja jest bardzo ważna. - Pilnujcie tego, co przekazują tam waszym dzieciom - mówił Cameron.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Reklama

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół