• facebook
 • rss
 • Wiemy, czego nam trzeba

  Łukasz Czechyra

  dodane 23.05.2017 16:10

  Nie chodzi tylko o to, żeby mieć jak najtaniej - mówi Natalia Hulecka.

  Od początku tego roku za pozyskiwanie nowych partnerów do ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny odpowiada Związek Dużych Rodzin Trzy Plus. Na Warmii i Mazurach zajmuje się tym Natalia Hulecka.

  - Wcześniej to zadanie spoczywało na pracownikach urzędów wojewódzkich.. Zmieniło to na pewno sposób patrzenia – z innej perspektywy widzi partnerów urzędnik, a z innej negocjatorzy tacy jak ja, którzy sami mamy duże rodziny, korzystamy z KDR i wiemy, czego nam trzeba, z kim rozmawiać, podpowiadają nam to też znajomi z innych dużych rodzin. I tak np. oprócz takich miejsc jak kina, baseny czy teatry, wśród miejsc, gdzie duże rodziny mają zniżki znajdują się choćby osiedlowe warzywniaki - mówi N. Hulecka.

  Zachęca rodziny, by zgłaszać propozycje miejsc, gdzie warto wynegocjować zniżkę, a przedsiębiorcom i usługodawcom tłumaczy, że im się to zwyczajnie opłaca. - Rodziny wielodzietne to klient hurtowy – w sklepie spożywczym kupią nie kilogram jabłek, ale skrzynkę. A nawet jeśli wezmą kilogram, to kolejnego dnia przyjdą po następny. Zyskują również darmową reklamę – Karta Dużej Rodziny to rozpoznawalna marka. Do tego dochodzi jeszcze najlepszy możliwy marketing: szeptany, gdyż posiadacze KDR polecają sobie nawzajem te miejsca. Rodziny sprawdzają, kto oferuje zniżki - i nie chodzi tylko o to, żeby mieć jak najtaniej. My najzwyczajniej doceniamy to, że ktoś rozumie nasze potrzeby, że w jakiś sposób nas wspiera - tłumaczy Natalia.

  Z Natalią można się skontaktować telefonicznie pod numerem 732 988 391, przez e-mail: natalia.hulecka@3plus.pl lub platformę http://zglosswojafirme.3plus.pl/

  Cały wywiad z Natalią Hulecką będzie można przeczytać w 21. numerze Posłańca Warmińskiego – Gościa Niedzielnego.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół