Nowy numer 33/2018 Archiwum

Konkurs plastyczny i grafiki komputerowej

Do końca czerwca można nadsyłać prace na konkurs związany z XVII Warmińsko-Mazurskimi Dniami Rodziny. Co roku organizatorzy otrzymują ponad 500 prac z Warmii i Mazur.

- Tym konkursem chciałam zainteresować dorosłych, młodzież i dzieci tematyką rodziny. W tym roku odbędzie się po raz 12., a jest adresowany do wszystkich z województwa warmińsko-mazurskiego. Choć prace napływają także z innych rejonów - mówi Teresa Matczak.

W tym roku hasło konkursu to: „Potencjał miłości w rodzinie gości”. Regulamin można pobrać poniżej. Prace można nadsyłać do końca czerwca. Wystawa laureatów odbędzie się już jesienią w ramach podsumowania Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. Wtedy najlepsi zostaną nagrodzeni.

- Zainteresowanie konkursem jest olbrzymie; zazwyczaj otrzymujemy około 500 prac. Liczba laureatów zależy, oczywiście, od pieniędzy, jakimi dysponujemy - mówi Teresa Antczak.

Kategorie wiekowe uczestników konkursu to: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, studenci i dorośli.


Prace należy nadsyłać pod adres:

Szkoła Podstawowa nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej

ul. Pieczewska 10, 10-699 Olsztyn

tel. 89/ 541 96 89

e-mail: tinka2000@wp.pl

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma