Nowy numer 28/2018 Archiwum

Mocni w Wierze znowu nagrodzeni

Zostali laureatami w XII Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Chełmnie.

Mocni w Wierze a capella, czyli chór zespołu Mocni w Wierze pod dyrekcją Piotra Serbintowicza, zdobył tytuł laureata Złotego Pasma oraz Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego podczas XII Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Chełmnie.

- Bardzo cieszymy się z kolejnego wyróżnienia dla naszego zespołu, a drugiego już za konkurs kolęd. Jest ono potwierdzeniem naszych umiejętności i nagrodą za ciężką pracę, ale również inspiracją do dalszego rozwoju – Podkreśla Grzegorz Stankiewicz. - Jesteśmy dumni, że reprezentujemy naszą parafię, miasto i region. Mamy nadzieję, że wszystko to pozwoli nam skutecznie głosić Dobrą Nowinę. A to niezmiennie pozostaje głównym celem naszej działalności - dodają artyści.

W konkursie wystąpiły 23 chóry i zespoły wokalne z całej Polski.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma