GN 42/2019 Archiwum

O Stworzycielu, Duchu, przyjdź…

W kościołach archidiecezji warmińskiej trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W tym roku hasłem roku duszpasterskiego są słowa „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Główną intencją roku duszpasterskiego jest zwrócenie uwagi na - przez wielu zapomniany czy niedoceniany - sakrament bierzmowania oraz pomoc w odkryciu w sobie darów Ducha Świętego. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego będziemy przeżywać w niedzielę, 20 maja.

Od piątku w różnych kościołach archidiecezji warmińskiej trwa modlitewne czuwanie - punktem wieńczącym nowennę będzie czuwanie w Świętej Lipce w wigilię Zesłania Ducha Świętego. To niezwykłe wydarzenie w Sanktuarium Matki Bożej z udziałem ruchów i wspólnot katolickich z Warmii i Mazur odbędzie się w najbliższą sobotę, 19 maja.

Plan czuwania:

17.30 - Nabożeństwo majowe
18.00 - Eucharystia
19.00 - Konferencja
19.30 - Modlitwa uwielbienia
21.00 - Apel Maryjny

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama