Nowy numer 43/2020 Archiwum

Pokaż nam swoje Święta

Zapraszamy do tradycyjnego konkursu - czekamy na zdjęcia szopek, żłóbków w kościołach, dekoracji czy rodzinnych spotkań.

Jak co roku zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Pokaż nam swoje święta”. Czekamy na Państwa fotografie przedstawiające czas Bożego Narodzenia - mogą to być szopki w parafii czy w domu, spotkania w gronie rodzinnym, własnoręcznie przygotowane ozdoby czy zdjęcia choinki lub innych dekoracji, w zasadzie wszystko, co ma związek z przeżywanym czasem świąt Bożego Narodzenia. Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach - na Państwa fotografie czekamy do 30 grudnia 2018 r. Po tym czasie na naszej tronie internetowej stworzymy galerię z przesłanych zdjęć, a następnie rozpocznie się głosowanie internautów, którzy swoimi głosami zdecydują, które fotografie są najatrakcyjniejsze.

Głosowanie na stronie internetowej potrwa do 4 stycznia 2019 r., a po nim opublikujemy zwycięzców i nagrodzimy 3 najlepsze fotografie.

Pełny regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

Zdjęcia należy przesłać na adres olsztyn@gosc.pl, w tytule e-maila pisząc: „Pokaż nam swoje święta”. Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko, telefon, adres domowy i adres e-mail, zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczenie o akceptacji regulaminu.

Zgody te są dobrowolne, ale konieczne, by wziąć udział w konkursie.

Wystarczy skopiować podane niżej oświadczenie i wkleić w treść e-maila:

Zgoda na przetwarzanie i publikację danych osobowych

Wyrażam zgodę na podanie do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w związku z udziałem w konkursie „Pokaż nam swoje święta!” organizowanym przez Organizatora w informacji o jego wynikach w tygodniku „Gość Niedzielny” i na stronie internetowej prowadzonej przez Organizatora.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu domowego, telefonu i adresu e-mail, w celu przeprowadzenia i realizacji konkursu. Jednocześnie oświadczam, że jestem świadoma/y dobrowolności podania danych oraz że zostałam/em poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych oraz o prawie ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, a także o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem w sposób, o którym mowa w Regulaminie.

Oświadczenie

Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Regulaminem dotyczącym konkursu „Pokaż nam swoje święta!”, organizowanego przez Organizatora i akceptuję jego warunki. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt Organizatora ze mną na podane przeze mnie dane kontaktowe w celu potwierdzenia mojej zgody.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama