Nowy numer 08/2020 Archiwum

Olsztyn. Koncert noworoczny u wojewody

Już po raz trzeci Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki zorganizował koncert noworoczny.

Utrzymany był w wiedeńskim stylu, a zebrani mieli okazję okazję wysłuchać najpiękniejszych arii oraz walców Verdiego, Pucciniego czy Moniuszki.

- Nowy rok to okazja, by się spotkać i porozmawiać. Chciałbym, byśmy przy dźwiękach pięknej muzyki mieli szansę na chwilę refleksji, na dobre wejście w nowy rok - rok nowych wyzwań, rok nowych szans, nowych nadziei, które każdy z nas nosi w sercu - podkreślił na rozpoczęcie koncertu Artur Chojecki, wojewoda warmińsko-mazurski.

Na scenie zaprezentowali się Magdalena Tokajuk (sopran koloraturowy), pianista Łukasz Jóźwiak oraz chiński tenor Chaoran Zuo.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama