Nowy numer 33/2020 Archiwum

Koronawirus na Warmii i Mazurach

16 nowych przypadków zakażenia.

Piątek 14 sierpnia

10.30 - W woj. warmińsko-mazurskim potwierdzono 16 nowych przypadków zakażenia koronawirusem: 5 osób z powiatu nowomiejskiego, 4 z Elbląga, 3 z Olsztyna oraz po 2 z powiatów szczycieńskiego i iławskiego. Większość z tych osób przebywa w izolacji domowej, do szpitala trafił starszy mężczyzna z Elbląga. 


Czwartek 13 sierpnia

10.30 - Urząd Wojewódzki poinformował o 11 zakażeniach: 2 powiat nowomiejski - dwóch starszych mężczyzn, izolacja domowa; 2 powiat ostródzki - dziewczynka i starszy mężczyzna, izolacja domowa; 1 powiat bartoszycki - mężczyzna w średnim wieku, izolacja domowa; 1 powiat olsztyński - młody mężczyzna, izolacja domowa; 1 Olsztyn - starszy mężczyzna, szpital w Ostródzie; 1 powiat elbląski - dziewczynka, izolacja domowa; 1 Elbląg - chłopiec, izolacja domowa; 1 powiat lidzbarski - chłopiec, izolacja domowa; 1 powiat działdowski - chłopiec, izolacja domowa. Odnotowano 5 wyzdrowień: 3 Elbląg - młoda kobieta i 2 młodych mężczyzn, z izolacji domowej; 2 powiat piski - chłopiec i młody mężczyzna, z izolacji domowej.


Środa 12 sierpnia

10.30 - Kolejny rekord zakażeń w regionie: potwierdzono zakażenia u 11 osób z powiatu olsztyńskiego, 6 osób z Olsztyna, 6 osób z powiatu działdowskiego, po 3 osoby z powiatów braniewskiego i iławskiego oraz po jednej osobie z powiatów nowomiejskiego, iławskiego, lidzbarskiego i ostródzkiego. Większość zakażeń to pokłosie przyjęć weselnych w powiatach bartoszyckim i działdowskim. Wyzdrowiał mężczyzna w średnim wieku z powiatu giżyckiego. 


Wtorek 11 sierpnia

10.30 - W naszym regionie zmarła trzecia osoba zakażona koronawirusem: to 85-latka z powiatu piskiego, była hospitalizowana w Elblągu, miała choroby współistniejące. Potwierdzono aż 32 nowe przypadki zakażenia koronawirusem: 21 z powiatu działdowskiego, 3 osoby z Elbląga, po 3 z powiatów olsztyńskiego i ostródzkiego oraz po jednej osobie z Olsztyna i powiatu bartoszyckiego. Wyzdrowiały również dwie osoby: młoda kobieta z powiatu szczycieńskiego oraz kobieta w średnim wieku z powiatu ostródzkiego. 


Poniedziałek 10 sierpnia

10.45 - 6 nowych zakażeń: młoda kobieta z powiatu bartoszyckiego, kobieta w średnim wieku z powiatu ostródzkiego oraz 4 osoby z powiatu olsztyńskiego - mężczyzna w średnim wieku, dwie młode kobiety i młody mężczyzna.

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama