Nowy numer 22/2020 Archiwum

Siostry karmelitanki bose z Ełku nagrały piosenkę "Razem przetrwamy ten czas"

- Chcemy w ten sposób zasiać ziarno nadziei w tej trudnej sytuacji - mówi s. Agnieszka.

„Razem przetrwamy ten czas”

Przez utwór, nagrany za klauzurą, siostry chcą dać wsparcie w tym trudnym czasie. - Naszym podstawowym wsparciem jest modlitwa. Każda z nas modli się też w tym czasie za jakąś grupę ludzi: lekarzy, pielęgniarki, chorych, polityków, księży, media, społeczeństwo - wylicza s. Agnieszka od Najświętszego Człowieczeństwa Chrystusa. - Obserwując całą sytuację, zrozumiałam, że trzeba dać jakieś światło nadziei. I tak powstał utwór. Pomógł nam w tym nasz przyjaciel Grzegorz Kopala - opowiada siostra.

- Nie znamy do końca owoców naszej pracy. Chcemy w ten sposób zasiać ziarno nadziei w tej trudnej sytuacji i podziękować też tym, którzy w tym czasie służą, bo przecież wdzięczność to owoc Ducha Świętego - dodaje.

Tytuł: "Razem przetrwamy ten czas",
słowa i muzyka: s. Agnieszka od Najświętszego Człowieczeństwa Chrystusa,
wykonanie: siostry karmelitanki bose z Ełku i Grzegorz Kopala,
aranżacja muzyczna: Grzegorz Kopala.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama