Nowy numer 22/2020 Archiwum

Wsparcie dla DPS

Dzieci przygotowały prawie 100 kartek, które trafiły do pensjonariuszy DPS.

Pod hasłem "Jesteśmy z Wami" Stowarzyszenie Historyczne im. Stefana Roweckiego "Grota", wraz z partnerami, zorganizowało akcję, której celem było przygotowanie przez najmłodszych projektu kartki okolicznościowej z życzeniami dla izolowanych w Domach Pomocy Społecznej pensjonariuszy.

Do akcji włączyły się dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 25 im. H. Ch. Andersena w Olsztynie. Najmłodsi przygotowali w domach blisko 100 projektów, które zostały przekazane do stowarzyszenia. Najlepsze z nich zostały wydrukowane w formie kartek pocztówkowych i wraz z produktami Piekarni Tyrolskiej trafiły do DPS "Dom Nad Doliną" w Różnowie i DPS Kombatant w Olsztynie.

- Chcemy w czasach pandemii koronawirusa przekazać trochę optymizmu dla tych, którzy są najbardziej zagrożeni i zaznaczyć, że są oni dla nas bardzo ważni - podkreśla Szczepan Worobiej, prezes stowarzyszenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama