Nowy numer 48/2022 Archiwum

Podział dekanatów

Dekanat Barczewo: Barczewko, Barczewo, Bartołty Wielkie, Giławy, Jeziorany, Łęgajny, Lamkowo, Purda, Ramsowo, Wipsowo, Wójtowo.

Dekanat Bartoszyce: Bartoszyce, Galiny, Wozławki, Lipica, Lwowiec, Sątoczno, Sępopol, Wojciechy, Żydowo.

Dekanat Biskupiec: Biesowo, Biskupiec, Kolno, Ryn Reszelski, Kobułty, Lutry, Rybno, Sorkwity, Stanclewo, Węgój.

Dekanat Braniewo: Błudowo, Braniewo, Chruściel, Wielkie Wierzno, Pierzchały, Frombork, Gronowo, Szyleny, Lipowina, Płoskinia, Szalmia, Tolkowiec, Żelazna Góra.

Dekanat Dobre Miasto: Brąswałd, Cerkiewnik, Dobre Miasto, Dywity, Frączki, Jesionowo, Głotowo, Kwiecewo, Różynka, Orzechowo, Radostowo, Różnowo, Sętal.

Dekanat Górowo Iławeckie: Babiak, Runowo, Dębowiec, Gałajny, Górowo Iławeckie, Kamińsk, Kandyty, Pieszkowo, Pluty, Rodnowo, Wojciechy, Zagaje.

Dekanat Grunwald: Dąbrówno, Gierzwałd, Marwałd, Pietrzwałd, Glaznoty, Ruszkowo, Samin, Stębark, Szczepankowo, Szkotowo, Turowo.

Dekanat Kętrzyn: Barciany, Garbno, Karolewo, Kętrzyn, Mołtajny, Momajny, Skandawa, Nakomiady, Srokowo, Wilkowo, Winda.

Dekanat Lidzbark Warmiński: Franknowo, Prosity, Ignalin, Kiwity, Sułowo, Kłębowo, Jarandowo, Kochanówka, Kraszewo, Krekole, Lidzbark Warmiński, Rogóż, Stoczek Warmiński, Żegoty, Blanki.

Dekanat Łukta: Biesal, Boguchwały, Florczaki, Gietrzwałd, Jonkowo, Łukta, Nowe Kawkowo, Skolity, Sząbruk, Świątki, Wrzesina.

Dekanat Mrągowo: Grabowo, Mrągowo, Nawiady, Piecki, Szestno, Warpuny.

Dekanat Nidzica: Kanigowo, Kozłowo, Łyna, Muszaki, Napierki, Napiwoda, Nidzica, Rozdroże, Sarnowo.

Dekanat Olsztyn Północ: Kieźliny, Olsztyn – parafie: św. Józefa Oblubieńca NMP, św. Anny, Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, NMP Saletyńskiej, NMP Wspomożycielki Wiernych, św. Wawrzyńca, św. Jana Bosko, św. Arnolda, NMP Różańcowej, Słupy.

Dekanat Olsztyn Śródmieście: parafie św. Jakuba Apostoła, Najświętszego Serca Pana Jezusa, Świętych Archaniołów Michała Gabriela i Rafała, św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, Chrystusa Odkupiciela Człowieka, NMP Ostrobramskiej, św. Maksymiliana Marii Kolbego, św. Franciszka z Asyżu.

Dekanat Olsztyn Południe: Bartąg, Bartążek, Klebark Wielki, Klewki, Olsztyn – parafie: bł. Stefana Wyszyńskiego, Bogarodzicy Dziewicy Matki Kościoła, NMP Fatimskiej, Miłosierdzia Bożego, św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

Dekanat Olsztynek: Butryny, Dorotowo, Durąg, Gryźliny, Olsztynek, Orzechowo, Rychnowo, Stawiguda, Szyldak, Waplewo, Wigwałd.

Dekanat Orneta: Bażyny, Osetnik, Chwalęcin, Bieniewo, Piotraszewo, Długobór, Ełdyty Wielkie, Henrykowo, Mingajny, Krosno, Opin, Lubomino, Wapnik, Miłakowo, Orneta, Pieniężno, Piotrowiec, Łajsy, Radziejewo, Lechowo, Rogiedle, Wilczkowo.

Dekanat Ostróda: Brzydowo, Kajkowo, Lubajny, Ostróda, Reszki, Stare Jabłonki, Tyrowo.

Dekanat Reszel: Bisztynek, Drogosze, Grzęda, Paluzy, Korsze, Leginy, Łabędnik, Łankiejmy, Reszel, Sątopy, Unikowo, Sokolica, Święta Lipka.

Dekanat Rozogi: Faryny, Gawrzyjałki, Klon, Lesiny Wielkie, Lipowiec, Rozogi, Spychowo, Świętajno.

Dekanat Szczytno: Dźwierzuty, Grom, Jedwabno, Pasym, Szczytno, Nowy Dwór, Szymany, Targowo, Wielbark, Opaleniec.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy