I dzień 30.07 Olsztyn-Gietrzwałd (23km)
-
Msza św. w Katedrze św. Jakuba godz. 11.00
-
Wyjście pielgrzymki ok. godz. 12.15
-
Łupstych- odpoczynek
-
las odpoczynek
-
Gietrzwałd- dojście ok. godziny 19.15
II dzień 31.07 Gietrzwałd-Kurki (38km)
-
Gietrzwałd-Msza św. godz. 5.00
-
Wyjście ok. godz. 7.00
-
Uniszewo-odpoczynek
-
las odpoczynek
-
Stawiguda-obiad
-
Pluski-odpoczynek
-
Kurki-nocleg-dojście ok. godz. 1930
III dzień 01.08 Kurki-Janowiec Kościelny (34,5km)
-
Kurki-Msza św. godz. 5.00 - wyjście 7.00
-
8,0 las odpoczynek
-
18,0 Napiwoda - obiad
-
21,5 Bartoszki
-
27,0 Piotrowice-odpoczynek
-
34.5 Janowiec kościelny-nocleg-dojście ok. godz. 1800
IV dzień 02.08 Janowiec Kościelny-Stupsk (37km)
-
Janowiec Kościelny-Msza św. godz 500
-
Wyjście ok. godz. 700
-
5,0 Jabłonowo Maćkowieta-odpoczynek
-
13,5 Wieczfnia Kościelna- odpoczynek
-
15,0 Pogorzele-obiad-część grup
-
18,0 Grzybowo-obiad-część grup
-
20,0 Windyki-obiad-część grup
-
29,0 Szydłowo-odpoczynek
-
37,0 Stupsk-nocleg-dojście ok. godz. 1930
V dzień 03.08 Stupsk-Malużyn (38,5km)
-
Stupsk-Msza św. godz 500
-
Wyjście ok. godz. 700
-
8,0 Budy Bolewskie-odpoczynek
-
16,0 Modelka- odpoczynek
-
18,5 Chotum-obiad-część grup
-
22,5 Suleżyn-obiad-część grup
-
26,5 Ościsłowo-obiad-część grup
-
28,0 Rumoka-odpoczynek
-
38,5 Malużyn-nocleg-dojście ok. godz. 19.30
VI dzień 04.08 Mazużyn-Naruszewo (33km)
-
Malużyn-Msza św. godz 500
-
Wyjście ok. godz. 700
-
6,0 Smadzewo-śniadanie
-
14,0 Szpondowo- odpoczynek
-
19,5 Dalanówek- obiad
-
21,5
-
Przejście przez E7<<ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ>>
-
29,5 Krysk-odpoczynek
-
33 Naruszewo-nocleg-dojście ok. godz. 1930
VII dzień 05.08 Naruszewo-Młodzieszyn (37km)
-
Naruszewo-Wyjście godz. 5.00
-
8,0 Radzikowo- odpoczynek
-
17,0 Czerwińsk- Msza św. PRYMICYJNA- obiad
-
25,5
-
Wyszogród- odpoczynek
-
32,5 las -odpoczynek
-
37 Młodzieszyn-nocleg-dojście ok. godz. 2030
VIII dzień 06.08 Młodzieszyn-Bełchów (40km)
-
Młodzieszyn-Msza św. w grupach
-
Wyjście ok. godz. 700
-
(grupy idące na odpust do Rybna wychodzą o godz. 600 )
-
10,0 Rybno-odpoczynek
-
16,0 Jeziorko- odpoczynek część grup
-
18,0 Lenartów- odpoczynek część grup
-
26,0 Kompina- obiad
-
28,0 Bednary
-
36,0 Nieborów-odpoczynek-kościół
-
40,0 Bełchów-nocleg-dojście ok. godz. 2000
IX dzień 07.08 Bełchów-Jeżów (30,5km)
-
Bełchów-Msza św. godz. 500
-
Wyjście ok. godz. 700
-
8,5 las-odpoczynek
-
12,5 Pszczonów- odpoczynek
-
20,0
-
Lipce- obiad
-
25,5 Słupia -odpoczynek
-
30,5 Jeżów-nocleg-dojście ok. godz. 1800
X dzień 08.08 Jeżów-Wolbórz (38km)
-
Jeżów-Msza św. godz. 500
-
Wyjście ok. godz. 700
-
(grupy idące na odpust do Rybna wychodzą o godz. 600 )
-
9,5 Węgrzynowice-odpoczynek
-
17,5 Budzieszowice- odpoczynek
-
25,0 Ujazd- obiad
-
32,0 łąka-odpoczynek
-
38,0 Wolbórz-nocleg-dojście ok. godz. 1930
XI dzień 09.08 Wolbórz-Wola Krzysztoporska (37km)
-
Wolbórz-Msza św. godz. 500
-
Wyjście ok. godz. 700
-
6,0 las-odpoczynek
-
12,0 las- odpoczynek
-
19,0 Witów- obiad
-
27,0 Milejów-odpoczynek
-
37,0 Wola Krzysztoporska-nocleg-dojście ok. godz. 1930
XII dzień 10.08 Wola Krzysztoporska-Wiewiec (39km)
-
Wola Krzysztoporska-Msza św. godz. 500
-
Wyjście ok. godz. 630
-
8,5 Parzniewice- odpoczynek
-
14,5 Gałkowice- odpoczynek
-
24,5 Łękińsko- obiad
-
31,0 Chorzenice-odpoczynek
-
39,0 Wiewiec-nocleg-dojście ok. godz. 1930
XIII dzień 11.08 Wiewiec-Radostków (29,5km)
-
Wiewiec-Msza św. godz. 500
-
Wyjście ok. godz. 700
-
6,0 polana-odpoczynek
-
9,0 Brzeźnica Nowa
-
12,0 las- odpoczynek
-
15,5 Ważne Młyny
-
21,5 Broniszew- obiad
-
23,6 Cykarzew Pn.
-
24,9 Cykarzew Stary
-
27,9 Kokawa
-
29,5 Radostków-nocleg-dojście ok. godz. 1930
XIV dzień 12.08 Radostków-JASNA GÓRA (15km)
-
Radostków wyjście ok. godz. 800
-
4,0 Lubojna
-
7,0 Wola Kiedrzyńska- odpoczynek
-
11,4 Kiedrzyń
-
15,0 JASNA GÓRA- wejście czoła o 1230
-
Msza św. w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej
-
godz. 1400
-
2100 Apel Jasnogórski i Droga Krzyżowa na wałach
-
200 Adoracja-Msza św.
-
ZAKOŃCZENIE PIELGRZYMKI