Wszystkie panie zwyciężyły

kfk

publikacja 13.07.2015 21:30

"Stempelki" okazały się lepsze od "Top Secret".

Wszystkie panie zwyciężyły Sylwia Skowrońska i Magdalena Fijoł ze Straży Granicznej odebrały puchar komendanta KWP w Olsztynie

Dwanaście drużyn wzięło udział w I Wojewódzkim Turnieju Siatkówki Plażowej Kobiet o Puchar KWP w Olsztynie. Rywalizowały z sobą dwuosobowe zespoły z Sądu Rejonowego w Olsztynie, Sądu Okręgowego w Olsztynie, Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, olsztyńskiego Oddziału TVP, Komendy Powiatowej Policji w Iławie, z Komendy Miejskiej i Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie oraz olsztyńskiej Straży Miejskiej.

Ostatecznie, po zaciętym meczu między policyjną drużyną „Top Secret” i „Stempelkami” ze Straży Granicznej, zwycięstwo odniosły strażniczki. To w ich ręce trafiło najważniejsze trofeum - puchar komendanta wojewódzkiego policji insp. Marka Walczaka. Komendant, podsumowując turniej, podziękował paniom za świetną zabawę. - Wszystkie panie zwyciężyłyście. Dziękuję za świetną zabawę, sportową rywalizację i już dziś zapraszam na turniej za rok - powiedział komendant.

Organizatorem I Wojewódzkiego Turnieju Siatkówki Plażowej Kobiet była Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie, wspólnie z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów w Olsztynie, we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olsztynie, a patronatem objął go Prezydent Miasta Olsztyna.