Miłość w rodzinie nigdy nie zginie

Łukasz Czechyra

publikacja 01.12.2016 17:26

Pod takim hasłem będziemy obchodzić w przyszłym roku Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny.

Miłość w rodzinie nigdy nie zginie Hasła Dni Rodziny zawsze wskazują na ważne wartości, jakimi należy się w życiu kierować Łukasz Czechyra /Foto Gość

Podczas spotkania zespołu programowego zgłoszono 99 propozycji, z których - jak podkreślają członkowie zespołu - wiele było bardzo ciekawych i oddawało ducha przedsięwzięcia, które na Warmii i Mazurach odbędzie się już po raz 19.

- Proponowano hasła tematycznie związane były przede wszystkim ze znaczeniem jakości życia rodzinnego, zdrowiem i profilaktyką, rolą małżeństwa jako podstawy trwałej rodziny czy znaczeniem polityki prorodzinnej - mówią członkowie zespołu przygotowującego W-M Dni Rodziny.

Wszystkie hasła zostały głęboko przeanalizowane i przedyskutowane, a spośród prawie 100 propozycji (m.in. Rodzina kluczem szczęścia; Rodzina - moje korzenie, moje skrzydła; Inwestuj swój czas w rodzinę) w drodze głosowania wybrano hasło „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie”.

Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny to wyjątkowe w skali naszego kraju wydarzenie, które odbywa się w wielu miastach całego województwa - to ponad 1000 inicjatyw każdego roku.