Zakończenie Warmińskiej Szkoły Biblijnej

Łukasz Czechyra

publikacja 18.06.2022 15:19

Abp Józef Górzyński wręczył dyplomy absolwentom WSB.

Zakończenie Warmińskiej Szkoły Biblijnej Warmińska Szkoła Biblijna trwa 3 lata, po których można kontynuować naukę w Dziele Biblijnym. Łukasz Czechyra /Foto Gość

To już 12. rok formacji Warmińskiej Szkoły Biblijnej. - Nawet w czasie pandemii staraliśmy się spotykać, kiedy było to możliwe, wysyłaliśmy naszym studentom materiały. Przez ten czas odeszło od nas niewielu studentów, większość pozostała i kontynuuje poznawanie Pisma Świętego, tak że odczytujemy to jako znak błogosławieństwa Bożego dla tego dzieła i chcemy dziś dziękować za Jego opiekę - mówi ks. prof. Zdzisław Żywica.

Dyplomy absolwentom 3. roku WSB wręczył abp Józef Górzyński podczas Mszy św. w WSD MW Hosianum w Olsztynie. - Świat biblijny jest absolutnie fascynujący, ponieważ tam odkrywamy najgłębszy wymiar człowieczeństwa, ponieważ wchodzimy w dialog z Bogiem. Fascynację tym światem zanieście do swojego świata codziennego, byście tam mogli prezentować swój zachwyt, ponieważ, jak wiemy, to działa na innych, inspiruje - mówił metropolita.