• facebook
 • rss
 • Na etacie u Jezusa

  Łukasz Czechyra

  dodane 10.06.2015 20:24

  - Wszyscy macie pracę. Powiedz swojemu sąsiadowi, że ma robotę do zrobienia. Już nie ma ludzi bezrobotnych - powiedział na zakończenie rekolekcji o. John Bashobora.

  Zakończyły się trzydniowe rekolekcje charyzmatyczne „Zobaczcie jak nasz Pan jest dobry:, które w HWS Urania prowadził o. John Bashobora, kapłan z Ugandy.

  - Nie ukrywam, że przyjechałem tu z innymi intencjami. Ale kiedy usłyszałem, jak o. John mówił o żonach, które chcą zostawić mężów i mężach, którzy chcą zostawić żony, dopiero do mnie dotarło, że mówi o mnie. Po 30 latach małżeństwa straciłem nadzieję, przestałem się modlić za swoje małżeństwo. Duch Święty powiedział wczoraj do mnie „Człowieku! Co Ty robisz, otrząśnij się, Pan Bóg jest z Tobą, On Ci pomoże. Wpłynie na żonę, żeby Ci wszystko wybaczyła”. Chwała Panu - zabrzmiało ze sceny świadectwo jednego z uczestników.

  - Kiedy przyjeżdżasz na rekolekcje nie mówisz o przeszłości, ale o tym, co się dzieje tu i teraz. O tym, jak twoja wiara wzrasta, jak przechodzisz na kolejny etap. Musimy być dynamiczni w wierze - nie można przyjąć Ducha Świętego i pozostać statycznym - mówił podczas Eucharystii o. John.

  W rekolekcjach wzięło udział ponad 2 tys. osób W rekolekcjach wzięło udział ponad 2 tys. osób Łukasz Czechyra /Foto Gość - Kościół jest miejscem wybranym, w którym Bóg mówi do Twojego serca w potężny sposób. Możesz zostać w domu i tam słuchać Słowa Bożego, ale w kościele przychodzisz ćwiczyć jak to będzie w niebie. Są tu niscy, wysocy, młodzi, starzy. Niebo jest życiem w relacji z Ojcem, Synem , Duchem Świętym i ze sobą nawzajem - przekonywał o. Bashobora.

  Kapłan z Ugandy mówił również, że Duch Święty będzie nauczał nasze serca, byśmy zobaczyli Jezusa i mogli o nim świadczyć. - Facebook czy Twitter, wszystko przemienimy, będziemy przez nie posyłać Słowo Boże - zapowiedział o. John. - Wszyscy jesteśmy administratorami nowego przymierza. Wszyscy macie pracę. Powiedz swojemu sąsiadowi, że ma robotę do zrobienia. Już nie ma ludzi bezrobotnych - jesteś zatrudniony w królestwie Jezusa Chrystusa. To przymierze Ducha Świętego. Jest ono zapisane w waszym sercu - mówił o. Bashobora.  

  Czytaj także:

  Obejrzyj galerie:

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Reklama

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół