GN 7/2019 Archiwum

Edytorial

Każdy z nas żyje we własnym świecie. I chyba nie ma dwóch osób, które zgadzałyby się ze sobą w stu procentach.

Jednak kiedy spotykamy się ze zbyt rażącą – w naszych oczach – „innością”, zaczynamy oceniać, zamiast próbować dotrzeć do prawdy, akceptacji i zrozumienia. Oburzamy się niczym tłum, który chciał ukamienować kobietę. Proszę zabrać to dziecko, to przecież Msza św., sacrum, jak tak można. Potem ocena zachowania – to grzech! Słowa. Jesteśmy w nich naprawdę dobrzy, szczególnie układając je w zdania oceniające innych. Ach, gdyby tak spojrzeć oczyma Jezusa… O inności na str. IV–V.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

  • gHKrwPgkUsFizBUSwE
    07.02.2013 11:10
    Ania mf3wi:Uczestniczyłam w projekcie start onragizowanym przez UE w Katowicach. Jest to cykl szkoleń promujących przedsiębiorczość i jak sama nazwa wskazuje przekazuje wiedzę jak zacząć swf3j własny biznes. Po tym szkoleniu w moim zeszycie zostało wiele innowacyjnych pomysłf3w, od produkcji antycznych wazonf3w, po handmade. Będąc na szkoleniu czułam, że mogę, wracając z niego opadał entuzjazm i chęć podjęcia pracy w ktf3rej ktoś będzie mi szefem. Chciałabym uwierzyć we własne siły, co wielokrotnie zostawało w moim zeszycie po szkoleniach, że mogę nie tylko w grupie, z grupą ale i sama budując swf3j własny przez nikogo nie kontrolowany biznes. Postanawiam wyznaczyć sobie w końcu ten mierzalny i określony w czasie cel :) i nie odkładać na pf3źniej.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL