Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zwycięskie Iskierki

Pierwszy raz w Lidzbarku Warmińskim gościły zespoły taneczne z całej Polski. W kilku kategoriach rywalizowały ze sobą dzieci, młodzież i dorośli

Dla lidzbarskiego Studia Tańca "Be Free" dwa dni czyli 21oraz 22.04.2012 były dniami wzmożonej pracy. W tym czasie odbył się I Ogólnopolski Turniej Tańca pod nazwą… "Styl i Luz", na który zjechały się grupy taneczne z wielu miast Polski. Turniej poprowadził Łukasz Smoliński. W jury zasiedli między innymi Marcin Mroziński i Paulina Przestrzelska uczestnicy programu You Can Dance oraz Katarzyna Dembowska dyplomowana instruktorka tańca z Olsztyna. Zwyciężyła Grupa taneczna "Iskierki" z Młodzieżowego Domu Kultury w Mrągowie. - Poziom wszystkich prezentacji był bardzo wysoki. Impreza trwała bardzo długo ale mimo zmęczenia i podróży nasze grupy zaprezentowały się bardzo dobrze i spotkały się z sympatią widowni - Ewa Gnoza, opiekun mrągowskich grup tanecznych z MDK.
Iskierki znalazły się w finale grup od 12 do 15 lat w kategorii hip hop i zajęły 7 miejsce. Turniej odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu (Pilnik, Lidzbark Warmiński) a jego organizatorem było Studio Tańca Be Free. W turnieju wzięło udział około 37 formacji z całej Polski w dwóch kategoriach: hip hop i inne formy taneczne. Przyjechały grupy z takich miast jak; Warszawa, Płock, Łomża, Olsztyn, Bartoszyce, Kwidzyn, Ostróda, Korsze, Lidzbark Warmiński, Choroszcz oraz grupy z Młodzieżowego Domu Kultury w Mrągowie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma