Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Festyn "Mamo, Tato, bądźmy razem"

Pod patronatem „Gościa Niedzielnego” w Amfiteatrze im. Czesława Niemena na olsztyńskiej starówce odbył się Festyn rodzinny „Mamo, tato – bądźmy razem” zorganizowany przez Caritas Archidiecezji Warmińskiej i Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

 Celem festynu rodzinnego była promocja spotkań rodzin wraz z dziećmi oraz obchody Dnia Matki, a całość została przygotowana w klimacie zbliżającego się EURO 2012. W programie znalazły się gry, konkursy i zabawy przeplatana występami artystycznymi. Rozegrany został także turniej Caritas Archidiecezji Warmińskiej o Puchar Euro 2012, a także rozstrzygnięte zostały konkursy na najciekawszą inicjatywę szkolnych kół Caritas i parafialnych zespołów Caritas „Jesteśmy, by pomagać” oraz „Kalendarz z żonkilem”. Patronat honorowy nad imprezą objęli metropolita warmiński abp Wojciech Ziemba oraz prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma