Nowy numer 3/2019 Archiwum

Konkurs o bezpieczeństwie

18 czerwca w auli Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego UWM w Olsztynie odbył się finał programu ROSYPE i konkursu „Nie daj się na drodze!”, realizowanego przez Michelin we współpracy z Komisją Europejską.

 Nagrodę Jury w kategorii "Film" zdobył Maciej Miller z II LO im. K.I. Gałczyńskiego w Olsztynie, a w kategorii "Zdjęcie" - Julia Borkowska z Gimnazjum nr 2 im. K.I. Gałczyńskiego w Olsztynie. Nagroda Publiczności decyzją internautów została przyznana w kategorii "Film" Dominice Gutowskiej z Gimnazjum w Purdzie, natomiast w kategorii "Zdjęcie" Martynie Joachimiak z Zespołu Szkól nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie. Nagrody dla szkół, których uczniowie wysłali najwięcej prac zdobyły: Gimnazjum nr 2 im. K.I. Gałczyńskiego w Olsztynie i Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku. We wręczeniu nagród  laureatom konkursu oraz w dyskusji na temat bezpieczeństwa drogowego wzięli udział: prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz i przedstawiciele policji. Gościem specjalnym był  słynny kierowca rajdowy z Olsztyna - Krzysztof Hołowczyc. Uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Warmii i Mazur nadesłali ponad 200 zdjęć i filmów do internetowego konkursu ROSYPE „Nie daj się na drodze!”. Prace miały przekonać rówieśników, że to oni sami odpowiadają za swoje bezpieczeństwo na drodze.  W konkursie wzięli udział uczniowie z 35 szkół Warmii i Mazur.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy