Nowy numer 42/2018 Archiwum

Edytorial

Lato pełne jest różnych wydarzeń o charakterze artystycznym, sportowym i wspólnotowym. Koncerty, zabawy, wycieczki. Im więcej słonecznej energii, tym więcej kreatywności i inicjatywy.

A wszystko to przenosi się także na życie religijne. Pan Zbigniew wpadł na pomysł wysyłania SMS-ów z tekstami biblijnymi i wszystko zaczyna już funkcjonować. Można o tym przeczytać na str. VI. Duch Święty działa także wśród parafian w „Odkupicielu” w Olsztynie. Utworzyli grupę modlitewną, która nie tylko nie upadła, ale ciągle się rozwija. O tym, jakie były początki i jak należy iść za Bożym natchnieniem, na str. IV–V. Zbliża się również oczekiwana przez wielu Warmińska Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. W tym roku dwudziesta dziewiąta, za rok będzie jubileusz. Nowe kierownictwo objechało już trasę i szykuje się do startu. Choć ponoć będą trudności, gdyż na pielgrzymkowej drodze postawiono autostradę. Jak rozwiązać ten problem, można przeczytać na str. III. Wszystkim zaś Czytelnikom życzymy pięknych wakacji.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy