Nowy numer 3/2019 Archiwum

Biały czy limonkowy?

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Olsztynie przeprowadza na swojej stronie ankietę, w której mieszkańcy Olsztyna mogą wybrać kolor tramwajów oraz autobusów, jakie będą jeździć ulicami miasta.

Pierwsze tramwaje mają wyjechać na ulice Olsztyna dopiero za dwa lata, ale w związku m.in. z wprowadzeniem w przyszłym roku nowego przewoźnika autobusowego ZKM w Olsztynie planuje ujednolicić kolorystykę całego taboru, zgodnie z Systemem Informacji Miejskiej.

Do wyboru jest kilka możliwości od biało-limonkowego po zielony. Można również wysyłać własne propozycje kolorystyki. A wszystko znaleźć można w ankiecie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy