Nowy etat w Urzędzie Miasta

Każdy kto musiał załatwiać swoje sprawy w jakimś urzędzie spotykał się zapewne choć raz albo ze spóźnieniami, długimi kolejkami ewentualnie z niezbyt miłymi urzędnikami. Urząd Miasta Olsztyna zatrudnił nową, sympatyczną urzędniczką, która pomoże zawsze i szybko.

Na stronie Urzędu Miasta można uzyskać potrzebne informacje od wirtualnej urzędniczki Oli. Na razie jest to tylko wersja testowa, która działać będzie do 10 sierpnia. Można w tym czasie podzielić się swoją opinią na temat wirtualnej obsługi.

Aplikacja ma na celu uproszczenie wyszukiwania informacji dotyczących załatwiania spraw w Urzędzie. Interesant ma łatwy i szybki dostęp do całego pakietu informacji na temat danej sprawy. Ola oprócz odpowiedzi na konkretne pytanie wyświetla również dodatkowe informacje, o których często nie pomyślimy. Np. przy zapytaniu o wydaniu pozwolenia na budowę, ale nie tylko podaje listę wymaganych dokumentów, ale podaje również wysokość opłat, a wśród tematów pokrewnych pojawiają się kwestie dotyczące choćby zgłoszenia robót budowlanych czy zezwolenia na usunięcie drzew.

Ola odpowiada na pytania 24 godziny na dobę, w dodatku wyraźnie mówi, co na pewno pomoże osobom starszym. Za kilka tygodni Urząd Miasta planuje również wprowadzić usługę w wersji języka migowego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..