Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Błogosławieństwo dla żeglarzy

W parafii św. Rafała Kalinowskiego miało miejsce szczególne wydarzenie – parafianie już po raz trzeci zebrali się na uroczystym poświęceniu sprzętu wodnego.

Uroczystość wiąże się ze wspomnieniem Matki Bożej Królowej Jezior, Której obraz znajduje się we wspólnocie. W tym roku, w niedzielę 19 sierpnia po uroczystej Mszy św. o godz. 11.30  nad jez. Czos wierni pod przewodnictwem zaproszonego do naszej parafii Proboszcza Parafii bł. Honorata Koźmińskiego ks. prał. Norberta Bujanowskiego w asyście ks. Józefa Bacha modlili się o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP Królowej Jezior dla żeglarzy i wszystkich korzystających ze sprzętu pływającego.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma