Nowy numer 24/2018 Archiwum

Festiwal pod Brzozą

Stowarzyszenie Teatr Prawie Dorosły zorganizowało w Bartągu VII Festiwal Teatrów Amatorskich "Pod Brzozą".

To kolejna edycja festiwalu, który z każdym rokiem nabiera większego rozgłosu i prestiżu. Na imprezę przyjeżdżają już teatry z całej Polski. Jak się bowiem okazuje teatr wcale nie potrzebuje wielkich gmachów, ogromnej reklamy, czy profesjonalnej sceny z nagłośnieniem. Teatr jest w nas i wystarczy się nim z innymi dzielić. W tym roku na scenie na świeżym powietrzu zaprezentowali się:

- TEATR NA JEDNĄ CHWILĘ (GRAZYMY) - "W krainie Dziarskich i Gnuśnych", reż. A.Kajko

- TEATR ZPE (OLSZTYN) - "Legenda Warmińska,czyli historia której nie było",reż. E.Kwiatkowska

- Grupa kuglarzy "La Truppa" (Szczytno) - "Parada", reż. Zespół

- TEATR CDN (OLSZTYN) - "Sen Nocy Sobótkowej", reż. M.Wodyńska

- TEATR KREATURY(GORZÓW WLK.) - "KU PA",reż. P.Wiśniewski

Tego dnia w Bartągu królowały oczywiście przedstawienia teatralne, ale organizatorzy postarali się, aby każdy, kto pojawił się w Bartągu znalazł coś dla siebie. Wśród imprez towarzyszących znalazły się m.in. rajd rowerowy ze Stowarzyszeniem KOŁODROM, wystawa dekoracji teatralnych, makijaże teatralne oraz degustacje swojskiego jadła.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma