GN 32/2018 Archiwum

Krwi nigdy za wiele

Przed HWS Urania stanął mobilny punkt poboru krwi. Tym razem akcję zbierania bezcennej krwi zorganizowali bankowcy.

Celem Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa jest popularyzacja idei pomagania innym bezinteresownie i regularnego oddawana tego życiodajnego płynu. Jest to drugi etap akcji bankowców, a w tym samym dniu mobilne punkty poboru krwi pojawiły się w 12 dużych miastach Polski. W pierwszym etapie, który przeprowadzono w 19 miejscowościach udało się zebrać prawie 250 litrów krwi.

W akcji pod HSW Urania krew oddawali przede wszystkim pracownicy organizatora całej akcji, banku PKO BP, ale do autobusu do pobierania krwi zgłaszali się również niezwiązani z bankiem mieszkańcy, którzy po prostu wiedzą, jak ważna i niezastąpiona jest nasza krew.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma