Nowy numer 28/2018 Archiwum

W obronie TV Trwam

29 września ulicami Warszawy przejdzie II Ogólnopolski Marsz w obronie wolnych mediów i TV Trwam, której KRRiT nie przyznała miejsca na multipleksie. Manifestacja pod hasłem „Obudź się Polsko” jest także wyrazem sprzeciwu wobec działań podejmowanych przez rząd: wydłużania wieku emerytalnego, podnoszeniu podatków i polityki antyrodzinnej.

Wyjazdy na manifestację organizuje Klub Gazeta Polska. Na wyjazd można zapisywać się w Bartoszycach, Kętrzynie i Olsztynie.

Bartoszyce - zapisy przyjmowane są w parafii św. Jana Chrzciciela przy ul. Nowowiejskiego 1a.

Olsztyn - zapisywać się można w środę w godz. 8:30 - 10 w kancelarii parafialnej Matki Bożej Ostrobramskiej w Olsztynie przy ul. Pana Tadeusza 16a.

Kętrzyn - wszelkie informacje oraz zapisy prowadzone są w kancelarii parafialnej św. Jerzego. Kancelaria czynna jest od poniedziałku w godz. 10-12 oraz 15-17.

 

Więcej szczegółowych informacji na temat wyjazdów można uzyskać pod numerami 662 042 204 oraz 720 020 339.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

  • Agpol
    26.09.2012 07:06
    Jak wynika z lidu są "wolne media" i jest TV Trwam, czy medium, które wolne nie jest? "Zdrowie pięknych pań i twoje Beata też" - powiedział ongiś mój znajomy, po czym Beata zażądała przeprosin.

    A poza wszystkim. Nie ma czegoś takiego jak "wolne media". To pojęcie utopijne. Wolne są jedynie wtedy, gdy ich byt nie zależny od reklamodawców, ogłoszeniodawców, wydawców, ale też wolne od poglądów naczelnego, czy całych zespołów redakcyjnych.

    TV Trwam nie jest medium wolnym, nie jest nim "gazeta Wyborcza, ani Gość Niedzielny, ani Posłaniec Warmiński, ani Fakty i mity. A skoro nie ma wolnych mediów (to utopia) to czego chcecie tam bronić w tej Warszawie?

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma