Nowy numer 42/2018 Archiwum

Latawce pogodnych dni

Na terenie Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego spotkały się środowiskowe domy samopomocy z całego regionu, by podczas imprezy „Dmuchawce, latawce, wiatr” pożegnać lato.

Głównym organizatorem festynu na zakończenie wakacji był Środowiskowy Dom Samopomocy „Barka” z Olsztyna, prowadzony przez Stowarzyszenie „Nie lękaj się”. Jak mówią organizatorzy, jest to następna cykliczna impreza, która odbywać się będzie co roku. Na razie na przełomie maja i czerwca odbywał się festyn, a w lutym organizowany był bal karnawałowy. Teraz do tych imprez dołączy również piknik na zakończenie wakacji.

Na tych, którzy przyjechali, czekała masa atrakcji – od ogniska z pieczonymi kiełbaskami, przez zwiedzanie hangarów i prezentację samolotów, aż po główny punkt dnia – konkurs na najlepszy, własnoręcznie wykonany latawiec.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy