Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Odpowiedz i wygraj cenne nagrody

Ogłaszamy kolejny konkurs, który będzie wymagał od Czytelników wiedzy i wysiłku. Jeśli znasz, czytasz, lubisz "Posłańca Warmińskiego", ten konkurs jest dla Ciebie!

Od 13 listopada do 15 grudnia, w każdy wtorek, czwartek i sobotę - w naszym serwisie internetowym olsztyn.gosc.pl - pojawią się pytania, dotyczące naszej archidiecezji i „Posłańca Warmińskiego”.

Każda poprawna odpowiedź będzie odpowiednio punktowana, a pięć osób, które zbiorą największą liczbę punktów, otrzyma cenne nagrody – albumy i książki o bł. Janie Pawle II.

Odpowiedzi należy przesyłać pod adres: lukasz.czechyra@gosc.pl.

Zawsze liczy się tylko pierwsza przysłana odpowiedź, poprawki nie będą uwzględnianie.

Dodatkowo na naszym profilu na Facebooku  raz w tygodniu (między 13 listopada a 15 grudnia) ukaże się pytanie-niespodzianka, a osoba, która najszybciej przyśle do nas poprawną odpowiedź, zostanie nagrodzona najnowszą powieścią "Dwie drogi" Krzysztofa Kozłowskiego, dziennikarza „Posłańca Warmińskiego”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma