Nowy numer 49/2020 Archiwum

Enej w szpitalu

„Radio Hello”, „Skrzydlate ręce”, „Tak smakuje życie” - to tylko niektóre utwory, które zagrała grypa Enej w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.

Pacjenci byli zachwyceni wizytą zespołu, którego piosenki goszczą na ogólnopolskich antenach radiowych i telewizyjnych. Chore dzieci, przebywające w Szpitalu Dziecięcym, z zachwytem słuchały znanych skocznych przebojów grupy Enej, a refreny śpiewały wspólnie ze swoimi idolami. Nie było czasu myśleć o dolegliwościach i tęsknocie za domem, gdy nogi same rwały się do tańca. Po koncercie pacjenci mieli okazję porozmawiać ze sławnymi muzykami. - Ile gracie koncertów? Czy macie żony albo dziewczyny? - pytali najmłodsi fani. Po całej serii pytań dzieci ustawiły się w długą kolejkę po autografy. Dyrektorka szkoły przyszpitalnej podziękowała zespołowi, wręczając w imieniu dzieci platynową płytę dla najsympatyczniejszego zespołu muzycznego, koncertującego w szpitalu w 2012 roku. Następnie Enej odwiedził pacjentów Oddziału Klinicznego Onkologii i Hematologii Dziecięcej. Ich również rozweseliły optymistyczne, łatwo wpadające w ucho piosenki.
Zespół Enej przyjechał do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie na zaproszenie Zespołu Placówek Specjalnych i „Fundacji Spełnionych Marzeń”, działających przy Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama