Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Papieski samochód na aukcji

4 lutego rozpoczęła się internetowa licytacja daru otrzymanego od kard. Stanisława Dziwisza. Jak nietrudno się domyślić, jest to pamiątka związana z bł. Janem Pawłem II.

Tą pamiątką jest model bardzo oryginalnego pojazdu, ofiarowanego papieżowi przez koncern Fiata w roku 1980. Odlew mosiężny, posrebrzany, podstawa drewniana o wymiarach 18,3 x 11,4 x 32 cm. Na tabliczce metalowej wygrawerowano napis: "Dalla Fiat Trattori al Santo Padre luglio 1980". Waga całkowita: 1720 g. Licytacja zakończy się w dniu Wenty Dobroczynnej – 11 lutego o godz. 16. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego dla Publicznego Specjalnego Katolickiego Ośrodka Edukacyjno-Wychowawczego w Kruzach w województwie warmińsko-mazurskim. Cena wywoławcza: 1000 zł. Oferty należy składać, pisząc e-mail pod adresem: wenta.warmia@o2.pl lub bozena-ulewicz@wp.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma