Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Przyszłość naszego regionu

Podczas dwudniowej konferencji „Pionierzy wśród młodzieży” w hotelu "Warmińskim" w Olsztynie zostały podsumowane dwa lata działalności młodych liderów 32 środowisk młodzieżowych z regionu, zrzeszonych w Sieci Organizacji Młodzieżowych Warmii i Mazur.

Podczas spotkania młodzież i zaproszenie goście dyskutowali m.in. o wsparciu młodzieżowych działań przez instytucje i samorządy. Głos zabrali eksperci pracujący na rzecz młodzieży, uczestnicy mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę podczas pracy w grupach, a organizatorzy przedstawili nie tylko sprawozdanie z już dokonanych działań, ale zaproponowali również nowe pomysły, np. Szkołę Coachów.

Kluczowym punktem było wystąpienie Jacka Protasa, marszałka województwa warmińsko-mazurskiego, który zapowiedział poparcie i pomoc dla działań młodzieży. – Za kilkanaście lat to wy będziecie tymi, którzy będą decydować o kształcie i kierunku rozwoju naszego regionu – powiedział marszałek.

Na zakończenie pierwszego dnia konferencji uczestnicy podpisali Deklarację Współpracy, która uroczyście zapoczątkuje realizację wypracowanych w ostatnim roku Kierunków Polityki Młodzieżowej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma