Nowy numer 7/2019 Archiwum

Wspomagać potrzebujących

Chrystusa będziemy nieść na dłoniach.

Fundacja „Otwarte Dłonie”, wychodząc naprzeciw potrzebom rodzin, osób samotnych, niepełnosprawnych, wykluczonych oraz wszystkich potrzebujących wsparcia i pomocy, uruchomiła chrześcijańską specjalistyczną poradnię rodzinną, której siedziba znajduje się na Pieczewie przy ul. Sikiryckiego 9.

– Pragniemy pomagać rodzinom w sytuacjach kryzysowych. Wspomagać rodziców w wychowaniu dzieci. Wspierać rozwój dziecka. Nieść pomoc każdej rodzinie potrzebującej wsparcia – mówi prezes fundacji Wioletta Bulejak. W ramach poradni, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 16–19, przyjmują specjaliści: doradca rodzinny, specjalista do spraw rodziny, psycholog, terapeuta, mediator, pedagog, prawnik, logopeda, specjalista pracy socjalnej, duszpasterz.

– Dobrze, że na terenie naszej parafii powstała taka fundacja. Będziemy współpracować, by wspólnymi siłami pomagać potrzebującym. Bo jeśli chcemy nieść Chrystusa, to będziemy Go nieść na dłoniach razem – podkreśla ks. Marian Matuszek, proboszcz parafii Matki Boskiej Fatimskiej w Olsztynie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL