Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Teologia zaprasza

Wydział Teologii oferuje między innymi studia z zakresu prawa kanonicznego i nauk o rodzinie.

Zakończył się pierwszy etap rekrutacji na studia. Chęć studiowania na pierwszym roku Wydziału Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zgłosiło 170 kandydatów: 27 na kierunku teologia (w tym 11 alumnów Wyższego Seminarium Duchownego „Hosianum” w Olsztynie), 9  na kierunku prawo kanoniczne, 134 na kierunku nauki o rodzinie.

Na wyżej wymienione trzy kierunki studiów będzie jeszcze ogłoszony nabór wrześniowy. Władze wydziału serdecznie zapraszają do podjęcia studiów zarówno kandydatów do kapłaństwa, przyszłych świeckich nauczycieli religii, jak również przyszłych prawników kanonistów i specjalistów z zakresu rodziny (kurator sądowy, asystent rodziny, doradca-konsultant poradni małżeńskich, animator kultury, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia w rodzinie).

Bliższe informacje o studiach na stronach internetowych Wydziału Teologii UWM w Olsztynie

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma