Nowy numer 32/2018 Archiwum

100 jubileuszowych paczek

W Srokowie już po raz 20. została zorganizowana dobroczynna akcja "Paczka dla dzieci".

Czas Adwentu oraz święta Bożego Narodzenia to czas dzielenia się z innymi radością, miłością i dobrocią. W połowie grudnia, podczas rekolekcji adwentowych w Srokowie, odbyła się 20. jubileuszowa edycji akcji „Paczka dla dzieci”. Organizowana przez parafię Świętego Krzyża, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Gminny Dom Kultury w Srokowie akcja służy przygotowaniu paczek dla dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia. W tym roku udało się przygotować 100 paczek, a dzieci odebrały je w sali widowiskowej GDK.

Akcję udało się zorganizować dzięki ludziom dobrej woli. Pomogło też 10 sponsorów. Cała uroczystość przygotowana została przy udziale pracowników GOPS w Srokowie i pracowników Domu Kultury, którzy zapewnili oprawę artystyczną, konkursy i zabawy o tematyce świątecznej. Za uczestnictwo w konkursach wszystkie dzieci otrzymały nagrody.

Tegorocznymi sponsorami paczek byli:

1. Wójt gminy Srokowo

2. Parafia rzymskokatolicka w Srokowie

3. Nadleśnictwo w Srokowie

4. Koło Łowieckie „Słomka” w Srokowie

5. Pani Maria Macioszek – Apteka w Srokowie

6. Pan Alfred Olszewski – Sklep Spożywczo-Przemysłowy w Srokowie

7. Pan Brodzin – Stacja Paliw w Srokowie

8. Pani Krystyna Narbutowicz – Piekarnia w Srokowie

9. Pan Tomasz Hatalak – Firma Transportowa w Srokowie

10. Państwo Bagińscy – Sklep Spożywczo-Przemysłowy „Groszek” w Srokowie

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma