Nowy numer 3/2021 Archiwum

Sztandar od karmelitanek

Myślano jakiego patrona wybrać szkole. Po konsultacjach z młodzieżą z radością powierzono uczniów i nauczycieli bł. Janowi Pawłowi.

Na terenie parafii w Reszkach znajduje się w Lipowcu gimnazjum, które dwa lata temu wybrało swoim patronem bł. Jana Pawła II.  Ważnym wydarzeniem było dla uczniów szkoły nadanie imienia bł, Jana Pawła II lipowskiemu gimnazjum. Sztandar szkolny wykonały siostry karmelitanki ze Spręcowa. W uroczystości wziął udział ks. abp Wojciech Ziemba, który poświęcił sztandar. Z okazji Dnia Papieskiego uczniowie przygotowują każdego roku piękny program artystyczny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.