Nowy numer 33/2018 Archiwum

Ogniowe zdjęcia

Oprócz zadań bojowych PSP w Olsztynie podejmuje akcje promocyjne. W ostatnim czasie odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej. Teraz kolej na pasjonatów robienia zdjęć.

Komenda Wojewódzka PSP w Olsztynie wspólnie z Zarządem Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP w Olsztynie organizuje II edycję konkursu fotograficznego „W strażackim obiektywie”. Konkurs ma charakter otwarty i mogą wziąć w nim udział, poza strażakami OSP i PSP, chętni nie związani z pożarnictwem.

Konkurs będzie rozgrywany w dwóch kategoriach tematycznych: zdjęcia kolorowe o tematyce pożarniczej z akcji ratowniczo- gaśniczych oraz zdjęcia kolorowe z życia środowiska pożarniczego. Każdy uczestnik może nadesłać pięć prac. Do dnia 15 września 2014 można nadsyłać prace na adres: Komenda Wojewódzka PSP w Olsztynie, ul. Niepodległości 16, 10-045 Olsztyn, albo dostarczyć osobiście pod wskazany powyżej adres do sekretariatu komendy. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.kwpsp.olsztyn.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma