Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Cudownie uzdrowiona

W Polsce przebywa obecnie Floribeth Mora Díaz, której cudowne uzdrowienie zostało uznane jako cud za wstawiennictwem Jana Pawła II, co było potrzebne do kanonizacji papieża Polaka.

Kostarykanka Floribeth Mora Díaz przebywa w Polsce od 2 maja, a do naszego kraju przyjechała na zaproszenie księży werbistów. Towarzyszą jej mąż Edwin, synowie Edwin i Keynnar oraz o. Franciszek Filar SVD, który na co dzień pracuje właśnie na Kostaryce.

Cudownie uzdrowiona za wstawiennictwem św. Jana Pawła II odwiedziła na początku Lidzbark Warmiński, spotkała się także z wiernymi w Dobrym Mieście i Pieniężnie.

Podczas spotkania w parafii śś. Apostołów Piotra i Pawła opowiedziała na początek historię swojej choroby (tętniaka mózgu) i uzdrowienie w dzień beatyfikacji papieża Polaka, 1 maja 2011 roku.

Mówiła również, że tak wielkiego daru nie może zatrzymać tylko dla siebie, a za swoją misję uważa mówienie o tym, jak wielkiego miłosierdzia doświadczyła ze strony Boga za wstawiennictwem Jana Pawła II.

Więcej w numerze 21. Posłańca Warmińskiego - Gościa Niedzielnego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL