Nowy numer 24/2018 Archiwum

Za darmo i legalnie

Do stolicy Warmii i Mazur trafił projekt Kultura na Widoku.

Do 24 września na placu Jana Pawła II przed olsztyńskim ratuszem znajdować się będą regały, z których każdy (korzystając z darmowej sieci Wi-Fi) będzie mógł za darmo lub w promocyjnej cenie i legalnie pobrać cyfrowe książki, filmy, muzykę oraz gry.

Olsztyn jest kolejnym miastem po Łodzi, Opolu, Krakowie, Katowicach, Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Ełku, Kazimierzu Dolnym, Wrocławiu i Poznaniu, w którym pojawiły się instalacje projektu Kultury na Widoku.

Celem projektu jest promocja korzystania z legalnych źródeł kultury, a Projekt Kultura Na Widoku otrzymał wyróżnienie „Patronat Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. 25-lecie Wolności”.

Do pobrania udostępnionych jest ponad 600 pozycji z różnych dziedzin, przeznaczone dla odbiorców w każdym wieku.

Żeby skorzystać z udostępnionych książek, filmów, muzyki czy gier należy po połączeniu się z darmową siecią wifi wpisać w przeglądarce gotowy link URL lub zeskanować kod QR.

Wszystkie pozycje udostępnione są również na stronie www.kulturanawidoku.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma