Nowy numer 24/2018 Archiwum

Największa w regionie

4 kondygnacje, 170 lokali - Galeria Warmińska, największy kompleks handlowy w Olsztynie, już otwarta.

Galeria warmińska to największy taki kompleks handlowy nie tylko w Olsztynie, ale i w całym regionie. Galeria ma 4 kondygnacje – 2 handlowe i 2 parkingowe, ponad 116 tys mkw. powierzchni, 170 sklepów i punktów usługowych, kawiarni i restauracji, a do tego amfiteatr, klub fitness i kino. Znajdzie tam zatrudnienie około 1000 osób.

W dniu otwarcia nie brakowało promocji, degustacji i konkursów. Otwarcie Galerii Warmińskiej przyciągnęło tłumy mieszkańców stolicy Warmii i Mazur, którzy szukali zniżek, odwiedzali sklepy, których do tej pory w Olsztynie nie było, lub po prostu przyszli zobaczyć pierwszą galerię handlową w mieście.

Dzień otwarcia zakończył się pokazem sztucznych ogni.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma