Nowy numer 25/2018 Archiwum

Będzie dogrywka

W tych miejscowościach odbędzie się druga tura wyborów.

Lista miejscowości, w których 30 listopada odbędzie się druga  tura wyborów wraz z kandydatami i ich poparciem w pierwszej turze.

 

Gmina

Powiat

Nazwisko i imię kandydata

% głosów

Banie Mazurskie, gm.

gołdapski

Sobuta Jan

21,69

Kuliś Łukasz

19,21

Barciany, gm.

kętrzyński

Kozyra Ryszard

49,87

Wiśniewski Łukasz Jakub

29,10

Biała Piska, gm.

piski

Stępniak Wojciech Zbigniew

49,25

Sokołowska Beata

22,62

Bisztynek, gm.

bartoszycki

Dominiak Marek Kazimierz

32,69

Filipczyk Zbigniew

30,06

Braniewo, m.

braniewski

Mroziński Henryk

41,69

Trzcińska Monika Dorota

29,04

Elbląg, m.

Elbląg

Wilk Jerzy Zbigniew

37,25

Wróblewski Witold Marek

31,01

Ełk, gm.

ełcki

Polkowski Antoni

36,79

Osewski Tomasz

24,91

Gietrzwałd, gm.

olsztyński

Sieczkowski Marcin

37,26

Ziółkowski Mieczysław Wiesław

26,26

Godkowo, gm.

elbląski

Bondaruk Andrzej

42,82

Grzywalski Janusz Ryszard

39,12

Grunwald, gm.

ostródzki

Kacprzyk Henryk Jan

40,55

Szczepkowski Adam Marian

26,06

Janowo, gm.

nidzicki

Szymański Waldemar Adam

46,75

Bartkowski Dariusz

43,16

Jeziorany, gm.

olsztyński

Czabrycki Zbigniew Paweł

32,78

Boczkowski Leszek

32,63

Jonkowo, gm.

olsztyński

Giecko Wojciech

42,76

Remiszewski Waldemar

30,67

Kętrzyn, gm.

kętrzyński

Jarosik Sławomir Marek

46,90

Bobrowski Paweł Krzysztof

35,93

Korsze, gm.

kętrzyński

Ostrowski Ryszard

39,77

Janiszewska Alina

36,05

Lidzbark Warmiński, m.

lidzbarski

Wiśniowski Jacek

43,46

Wajs Artur Ryszard

40,69

Mrągowo, m.

mrągowski

Siemieniec Otolia Anna

35,90

Cybul Waldemar Marek

17,60

Olsztyn, m.

Olsztyn

Małkowski Czesław Jerzy

39,53

Grzymowicz Piotr Władysław

25,40

Olsztynek, gm.

olsztyński

Wrochna Artur Zenon

45,59

Tytz Jerzy Stanisław

43,19

Ostróda, m.

ostródzki

Najmowicz Czesław Jan

27,32

Dąbrowski Olgierd

22,77

Pasym, gm.

szczycieński

Łachmański Cezary

33,56

Mius Bernard Piotr

25,55

Pisz, gm.

piski

Alicki Jan

45,55

Szymborski Andrzej Janusz

40,49

Purda, gm.

olsztyński

Płoski Piotr Karol

48,11

Duda Piotr Andrzej

29,56

Sępopol, gm.

bartoszycki

Wołosiuk Irena

48,20

Mucha Grzegorz

32,36

Sorkwity, gm.

mrągowski

Maciejewski Józef

46,61

Wołkowicz Piotr

35,42

Stawiguda, gm.

olsztyński

Derdoń Irena

43,79

Różański Piotr

23,84

Świętajno, gm.

olecki

Kisiel Andrzej Stanisław

42,55

Trus Janina

22,91

 

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma