Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Tam się dzieją różne cuda

W parafii Matki Boskiej Fatimskiej w Olsztynie odbyło się modlitewne czuwanie w duchu Taizé.

Spotkanie w parafii przy ul. Bajkowej było ostatnim z modlitewnych czuwań, jakie odbywały się w olsztyńskich parafiach przed wyjazdem na Europejskie Spotkania Młodych do Pragi.

Noworoczne wyjazdy to coroczne spotkania modlitewne młodych ludzi z całej Europy, które odbywa się na przełomie starego i nowego roku w jednym z europejskich miast.

Modlitewne czuwanie w Olsztynie ma nie tylko przygotować, ale również pokazać, jak będą wyglądały modlitwy podczas spotkania w Pradze.

- Podczas spotkania Taizé dzieją się różne cuda, wielu ludzi się nawraca, zaczynają przychodzić do Boga. My jesteśmy już tutaj przed krzyżem, prośmy dobrego Boga, aby w tej chwili ciszy, w czasie adorowania krzyża, aby przyszedł, powiedział nam to, co tak naprawdę chce nam powiedzieć - mówił podczas spotkania w parafii MB Fatimskiej ks. Michał Tyczyński.

Po czuwaniu modlitewnym odbyło się jeszcze spotkanie organizacyjne w domu parafialnym.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma