Nowy numer 25/2018 Archiwum

Dobroczyńca na motorze

Już po raz 6. odbyła się w Olsztynie akcja Motomikołaje.

Na olsztyńskiej starówce pojawiło się kilkudziesięciu motocyklistów z Warmii i Mazur, którzy przeprowadzili charytatywną zbiórkę pieniędzy na rzecz Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Inicjatorami akcji, której pierwsza edycja odbyła się w 2009 roku, są motocykliści z olsztyńskiego klubu „Tabun”, których w zbieraniu pieniędzy wspierają także inne kluby zrzeszające motocyklistów. Motocykliście przebrani za św. Mikołaja zbierali na starówce pieniądze na kolejne pompy infuzyjne dla olsztyńskiego szpitala. W zamian za datki proponowali przejażdżki swoimi motocyklami.  

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma