Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Hyde Park ponad podziałami

Pod olsztyńskim ratuszem odbyła się kolejna manifestacja obywatelska.

Kilkadziesiąt osób zebrało się na pl. Jana Pawła II w Olsztynie, by wspólnie zamanifestować swoje niezadowolenie z rządzących i przeciw patologiom III RP. – Istniejemy ponad podziałami, nie identyfikujemy się z żadną partią polityczną, działamy wspólnie w imieniu nas wszystkich – zaznaczają organizatorzy.

To już drugi taki protest – pierwszy z nich odbył się po wyborach samorządowych i wówczas pod słynnymi „szubienicami” organizatorzy zapowiadali, że odbędą się kolejne. Słowa dotrzymali, a na manifestację, nawiązującą również do rocznicy wprowadzenia w Polsce stanu wojennego, zaprosili m.in. Bogusława Owoca, olsztyńskiego przedsiębiorcę i działacza antykomunistycznego. Podobnie, jak poprzednio, podczas pokojowej manifestacji każdy chętny mógł zabrać głos.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma