Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Duchowa inhalacja

Za potrzebujących, spowiedników i o uzdrowienie relacji wśród najbliższych.

W kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Lidzbarku Warmińskim odbył się – w ramach Lidzbarskich Duchowych Inhalacji – wieczór uwielbienia. Spotkaniu z Chrystusem Eucharystycznym przyświecało hasło: „Kto spragniony..., kto głodny..., niech przyjdzie, a Ja go pokrzepię”.

Czuwanie poprowadzili zespół diakonii muzycznej i ewangelizacyjnej Ruchu Światło–Życie oraz nowo powstała przy parafii wspólnota „Jestem Drugi”. Zebrani wierni na czele z młodzieżą modlili się za wstawiennictwem św. Alfonsa Marii Liguoriego i św. Łucji za potrzebujących, spowiedników, o uzdrowienie relacji wśród najbliższych. Adorację poprowadził ks. Adrian Bienasz, a duchową pomocą służył dominikanin o. Mateusz Lipnicki. Wieczór chwały był również początkiem rekolekcji adwentowych dla parafian.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma