Nowy numer 28/2018 Archiwum

Jakie są stajenki?

Zapraszamy do prezentowania stajenek z warmińskich i mazurskich parafii.

Są różne. Małe, pełne siana, wokół stoją zwierzęta. Są i duże na całe prezbiterium, skrywające dziesiątki postaci, młyny i przydrożne chałupy. Jakie są nasze parafialne stajenki? Chcielibyśmy je zaprezentować, dlatego prosimy o przesyłanie zdjęć żłóbków na adres mailowy olsztyn@gosc.pl do 4 stycznia 2015 roku.

Do fotografii należy dodać krótki opis. Wszystkie zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej olsztyn.gosc.pl, a najładniejszą szopkę i jej twórców opiszemy na łamach Posłańca Warmińskiego. Dziesięć osób, spośród tych, które prześlą nam zdjęcia, nagrodzimy książkami.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma