Nowy numer 24/2018 Archiwum

Konkurs: Nasza stajenka w obiektywie przejdź do galerii

Głosowanie na najładniejszą szopkę w naszych parafiach.

W odpowiedzi na nasz konkurs nadesłano zdjęcia stajenek z Lelkowa, Głębocka, Dębowca, Różnowa, Srokowa, Kanigowa, Zagrzewa, Stoczka Klasztornego, pw. św. Rafała Kalinowskiego z Mrągowa, św. Anny i Miłosierdzia Bożego w Olsztynie. Każda z nich ma swój niepowtarzalny nastrój. Nasi czytelnicy mogą głosować na najładniejszą szopkę. Zapraszamy do oddania głosu na tę, która według was jest najładniejsza. Aby głosować, należy przejść TUTAJ.

Trzy szopki, które otrzymają najwięcej głosów i najbardziej spodobają się Czytelnikom i nam, opiszemy na łamach Posłańca Warmińskiego.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma